Jesteśmy generalnym wykonawcą, dostawcą oraz gwarantem kontraktów w zakresie energetyki przemysłowej oraz technologii dla przemysłu tekstylnego. Istniejemy na europejskim rynku od 1992 roku. W tym czasie tworzyliśmy i nadal tworzymy wiele rozwiązań dla przemysłu.

Tworzymy dynamiczny, zawodowo przygotowany zespół fachowców. Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń. Oferowane przez nas rozwiązania projektowe i realizacje, oparte na nowoczesnych technologiach gwarantują najwyższą jakość.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na kompleksową realizację zamówień począwszy od konsultacji z klientem (analiza potrzeb i wybór optymalnego rozwiązania technologicznego), opracowanie projektu technicznego, kompletację dostaw, montaż, przekazanie do eksploatacji, serwis gwarancyjny/pogwarancyjny jak i przeprowadzenie procedur formalno-prawnych.

Mamy na swoim koncie liczne realizacje kontraktów zarówno z krajowymi jak i zagranicznymi kontrahentami. 

Lata pracy dla różnorodnych Klientów w dynamicznie zmieniającym się rynku nauczyły nas stałego podwyższania jakości usług, dbałości o najmniejsze szczegóły i standardy.

Zapraszamy do współpracy

Inwestujemy w instalacje OZE

Inwestujemy w instalacje Odnawialnych Źródeł Energii zarówno w fotowoltaikę, energetykę wiatrową oraz hydroenergetykę.

Czytaj więcej
Innowacyjna Gospodarka

Copyright © 2015 Drotex. Polityka prywatności. Wykonanie Adimo.pl